fbpx

Kontakt

Er du nysgjerrig på hva Frilynt Norge har å tilby medlemmene? Ønsker du rådgivning om en av våre støtteordninger eller driften av teaterlaget ditt? Er du på utkikk etter manus, kostymer, kulisser, rekvisitter, teatersminke, sceneteknikk eller spesialeffekter? Har du spørsmål om et kurs eller lurer du på hvordan du også kan få å spille revy og teater? Ta kontakt med en av våre fine teater- og kulturfolk.

Vår kontaktinformasjon er:

Besøksadresse: Uranienborgveien 4, 3217 Sandefjord
Postadresse: Uranienborgveien 4, 3217 Sandefjord
Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]
Sentralbordet er betjent mandag til fredag mellom klokken 08.30 og 16.00.

Organisasjonsnummer: 974 241 420
Kontonummer: 2500 11 42855

Joachim Svendsrød

Generalsekretær

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Ragnhild Solheim

Økonomi-og regnskapsansvarlig

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Anita Håøy Andersen

Teaterrådgiver

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Renate Kristoffersen

Teaterrådgiver

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Line Kaupang

Teaterrådgiver og skolerevyansvarlig

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Jarle Hem

Teaterrådgiver/scenograf og ungdomskoordinator

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Tone Helgeland

Kostymeansvarlig

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Svein Storm-Aafoss

Daglig leder ungdomshuset Napern 1916

Telefon: 33 48 80 90
E-post: [email protected]

Egil Johansen

Teaterrådgiver – historiske spel, Spelhandboka og teaterforskning

Telefon: 973 17 338
E-post: [email protected]

Tom Gunnar Børresen

Styreleder

Fra Sandefjord Teaterforening
Vestfold og Telemark

Telefon: 911 19 602
Mail: [email protected]

Tom Cato Abrahamsen

Nestleder

Fra Høyjord Ungdomslag
Vestfold og Telemark

Telefon: 916 86 592
Mail: [email protected]

Henrik Nilsen Mørch

Nestleder

Fra Kristiansand barne- og ungdomsteater
Agder

Telefon: 936 74 025
Mail: [email protected]

Andreas Ruggesæter

Styremedlem

Fra Andebu Ungdomslag
Vestfold og Telemark

Telefon: 934 49 632
Mail: [email protected]

Cecilia Laberg Kristoffersen

Styremedlem

Fra Teatergruppen Masken
Vestfold og Telemark

Telefon: 954 02 066
Mail: [email protected]

Ida Anderssen Haugmark

Styremedlem

Fra Verdal Teaterlag
Trøndelag

Telefon: 413 73 582
Mail: [email protected]

Amalie F. Bjørnsen

Styremedlem

Fra Ungdomslaget Idun
Rogaland

Telefon: 981 98 886
Mail: [email protected]

Varamedlemmer

Silje Unhjem Fagerholt

1. vara

Fra Nittedal Teater
Viken

Telefon: 415 06 614
Mail: [email protected]

Hanne Vilja Sagmo

2. vara

Fra Grong teaterlag
Trøndelag

Telefon: 979 54 686
Mail: [email protected]

Jacob Wache

3. vara

Fra Høyjord Ungdomslag
Vestfold

Telefon: 958 16 221
Mail: [email protected]

LokallagFylkeWeb/Facebook
Akerselva Kultur- og TeaterlagOsloNettside
Amalie Skram RevyVestland (Hordaland)
Andebu UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
APPLAUS MusikkteatergruppeViken (Østfold)Nettside
Arendals Dramatiske SelskabAgder (Aust-Agder)Nettside
Arendals russerevyAgder (Aust-Agder)
ArkitektrevyenTrøndelagNettside
ASAP-RevyenViken (Akershus)
AskerrevyenViken (Akershus)Nettside
BakkenrevyenVestfold og Telemark (Telemark)
Barne- og ungdomsteateret Tut & KjørViken (Akershus)Nettside
Bergen Katedralskole Revy (Kattenrevyen)Vestland (Hordaland)Nettside
BI-revyenOsloNettside
BjørnholtrevyenOsloNettside
BlindernrevyenOslo
Borreborg UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
Brevik barne- og ungdomsteaterVestfold og Telemark (Telemark)
BreviksrevyenVestfold og Telemark (Telemark)Nettside
Broderskapet UnityViken (Akershus)Nettside
Brunlanes UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
BRUS-TeateretVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Budal BygdeutviklingTrøndelagNettside
Buer Amatør- og BarneteaterVestfold og Telemark (Telemark)
Bugården Ungdomsskoles Grenseløse SceneVestfold og Telemark (Vestfold)
Cabaret IntimeOsloNettside
Cirka CirkusViken (Akershus)Nettside
Collegium AlfaViken (Akershus)Nettside
Danseforeningen Syv SlørVestfold og Telemark (Vestfold)
Danseverket i NittedalViken (Akershus)Nettside
Diorama – Sang, Dans og DramaViken (Østfold)Nettside
Drammen barne- og ungdomsteaterViken (Buskerud)Nettside
DrammensrevyenViken (Buskerud)
DROPP-revyenVestfold og Telemark (Vestfold)
EikelirevyenViken (Akershus)
ElvebakkenrevyenOslo
EMIL- og SmørekoppenrevyenTrøndelag
Enebakk Barne- og Ungdomsteater
Viken (Akershus)
eXtravadanceVestland (Hordaland)
Feiring UngdomslagViken (Akershus)
Feminin & FornemViken (Akershus)Nettside
Fiin ÅrgangViken (Østfold)Nettside
Fiskum Barne- og UngdomsteaterViken (Buskerud)Nettside
Fitjar russerevy
Vestland (Hordaland)
Fitjar TeaterlagVestland (Hordaland)
Flora russerevyVestland (Sogn og Fjordane)
Fon UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
Foreninga Spinae SunnhordalandVestland (Hordaland)
Foreningen HunkattenViken (Akershus)
Nettside
FossrevyenOslo
Fredrikstad Barne- og UngdomsteaterViken (Østfold)
Fredrikstadungane Barne- og UngdomsteaterViken (Østfold)Nettside
Frilynt Film DrammenViken (Buskerud)Nettside
Frilynt Film OsloVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Frilynt Film SandefjordVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Frilynt Scene DrammenViken (Buskerud)Nettside
Fritidsklubbene i Tjøme kommune (Romeo og Julie)Vestfold og Telemark (Vestfold)
GaleiscenenVestfold og Telemark (Vestfold)
Gausdal skolerevyInnlandet (Oppland)
Gjerdrum AmatørteaterViken (Akershus)Nettside
Gjerdrum BygderevyViken (Akershus)
Gosenrevyen fritidRogalandNettside
Granly AmatørteatergruppeVestfold og Telemark (Vestfold)HVILENDE LAG
Greipstad AmatørteaterAgder (Vest-Agder)
Grong TeaterlagTrøndelag
Groruddalen Frie FilmereOslo
Hadeland russerevyInnlandet (Oppland)
Hallingrussens revyViken (Buskerud)
Hamar Teater UngInnlandet (Hedmark)Nettside
Haugesund Barne- og UngdomsteaterRogalandNettside
Hem UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
Hjelmeland TeaterRogalandNettside
HofnarrenVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Hokksund Byteater JuniorViken (Buskerud)Nettside
Holmestrand ByteaterVestfold og Telemark (Vestfold)
Holmestrand russerevyVestfold og Telemark (Vestfold)
Holmestrand SwingklubbVestfold og Telemark (Vestfold)
Hvarnes UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Høgheim og Solvoll TeaterlagViken (Buskerud)
Høyjord UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Inderøy danseteaterTrøndelag
Kaos Sang og TeaterViken (Østfold)Nettside
Kariåsen UngdomsklubbVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
KattateateretOsloNettside
Klubben på ArnadalVestfold og Telemark (Vestfold)
Kodal UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Koneklubben FreidigViken (Akershus)Nettside
KongshavnrevyenOslo
Konnerud Barne- og UngdomsteaterViken (Buskerud)Nettside
Kopparleden teaterlagInnlandet (Hedmark)Nettside
Kristiansand Barne- og ungdomsteaterAgder (Vest-Agder)Nettside
Kulturhuset ElverhøyVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
KulturstrømmenViken (Akershus)HVILENDE LAG
Kvelde UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
LambertseterrevyenOslo
Langesund DamekorVestfold og Telemark (Telemark)Nettside
Larkollen klubb- og kulturverkstedViken (Østfold)Nettside
Larvik TeaterVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Levanger Nye TeaterTrøndelag
Lierskovens Dramathiiske SelskabViken (Buskerud)
Lillehammer russerevyInnlandet (Oppland)
Lom russerevyInnlandet (Oppland)
Lørenskog MusikalteaterViken (Akershus)Nettside
Mannskoret Over RævneViken (Akershus)Nettside
Melhusrussens russerevyTrøndelag
Meråker russerevyTrøndelag
ModumrevyenViken (Buskerud)
Molde RevyselskapMøre og RomsdalNettside
Mortemmania dramagruppeInnlandet (Hedmark)Nettside
Moss ByrevyViken (Østfold)Nettside
MunchrevyenOsloNettside
MusikalfabrikkenTrøndelagNettside
Mysen russerevyViken (Østfold)
Måndalen UngdomslagMøre og Romsdal
NablarevyenTrøndelagNettside
NaborevyenTrøndelagNettside
NadderudrevyenViken (Akershus)
Nedre Eiker BarneteaterViken (Buskerud)
Nes FriteaterInnlandet (Hedmark)Nettside
Nes Revy- og AmatørteaterViken (Akershus)Nettside
Nes SkolerevyViken (Akershus)
NesbrurevyenViken (Akershus)
Neset TeaterlagTrøndelag
Nesjar TeaterforeningVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Nesodden russerevyViken (Akershus)
Nesodden TeaterfabrikkViken (Akershus)Nettside
NissenrevyenOslo
Nittedal TeaterViken (Akershus)Nettside
Nordahl Grieg vgs RevyVestland (Hordaland)
NordbygdarevyenInnlandet (Hedmark)Nettside
NydalenrevyenOslo
Nykirke UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
Nøtterøy AmatørteaterVestfold og Telemark (Vestfold)
OBS-revyenOslo
OHG-revyenOslo
OmegarevyenTrøndelag
Orkdal RusserevyTrøndelag
Per Gynt TeaterlagInnlandet (Oppland)
PersrevyenOslo
Pikekoret IVARViken (Akershus)Nettside
Playmakers TheatreVestfold og Telemark (Vestfold)
Porsgrunn AmatørteaterVestfold og Telemark (Telemark)Nettside
RealfagsrevyenTrøndelag
Regionsteateret BalubaViken (Akershus)
Ringsaker russerevyInnlandet (Hedmark)
Risør MusikkteaterAgder (Aust-Agder)
Risør UngdomsteaterAgder (Aust-Agder)Nettside
RosenvilderevyenViken (Akershus)Nettside
RudrevyenViken (Akershus)
Rælingen kulturskoles vennerViken (Akershus)
Røren Barne- og UngdomsteaterViken (Buskerud)Nettside
Røsslyng teaterlagTrøndelag
Sabla VittigAgder (Vest-Agder)Nettside
Sandefjord russerevyVestfold og Telemark (Vestfold)
Sandefjord TeaterforeningVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Sandefjord UngdomsrevyVestfold og Telemark (Vestfold)
SanderevyenVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
SandvikarevyenViken (Akershus)
Sangkoret LærkenViken (Akershus)
Sarpsborg TeaterlagViken (Østfold)
ScenekunstensembletVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
SceneLUSTrøndelag
Sceneteppe Ung KulturViken (Østfold)
Setskog UngdomslagViken (Akershus)
Skedsmo AmatørteaterViken (Akershus)Nettside
Skien Revyteater (tidl. Skotfoss Revyteater)Vestfold og Telemark (Telemark)Nettside
SkienrevyenVestfold og Telemark (Telemark)
SkirevyenViken (Akershus)
Skoger Ungdomslag Viken (Buskerud)HVILENDE LAG
Små-TøvatNordland
SnilerevyenViken (Akershus)Nettside
Solli SamfunnshusTroms og Finnmark (Troms)
Solund Musikk- og TeaterverkstadVestland (Sogn og Fjordane)
St. Hallvard skolerevyViken (Buskerud)
StabekkrevyenViken (Akershus)
Stavanger UngdomsrevyRogalandNettside
Stjørdal DramaTrøndelag
Stokkes revygruppe De utroligeVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
StormrevyenTrøndelag
Studentersamfunnet i Ås v/ UKA i ÅsViken (Akershus)Nettside
Styrvoll UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
SUS-revyenVestfold og Telemark (Vestfold)
Svelvik UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
SyllingteateretViken (Buskerud)
Teateret ElvenøkkViken (Akershus)
Teateret Mitt – Sunde Kvernevik TeaterverkstedRogalandNettside
Teatergruppen MaskenVestfold og Telemark (Vestfold)
Teaterlaget Håssåsig / Klæbu GammeldansforeningTrøndelag
Teaterskolen i DrammenViken (Buskerud)
Thor Heyerdahl RusserevyVestfold og Telemark (Vestfold)
Tonsenhagen MusikkteaterOslo
TorsketrutenVestfold og Telemark (Vestfold)
ToråsspeletVestfold og Telemark (Vestfold)
Tripp Trapp TeaterlagTrøndelag
Trondheim tangoklubbTrøndelagNettside
Tønsberg AmatørteaterVestfold og Telemark (Vestfold)
U.-KA revyenMøre og Romsdal
UKA i TrondheimTrøndelagNettside
Ukerevyen NHHViken (Akershus)
UL FramstigVestland (Hordaland)
UL VårfrydTrøndelagNettside
UllernrevyenOslo
UlsrudrevyenOslo
Ungdommens MusikkTeaterViken (Østfold)Nettside
Ungdomsgruppa SamholdVestfold og Telemark (Vestfold)
Ungdomslaget Henrik Wergelands MinneInnlandet (Oppland)Nettside
Ungdomslaget IdunRogaland
Ungdomsrevyen SandnesRogaland
V&A-revyenTrøndelagNettside
VaalerrevyenInnlandet (Hedmark)
VallerrevyenViken (Akershus)
VARSKO teaterforeningVestfold og Telemark (Vestfold)
Verdal TeaterlagTrøndelag
Vestfold Frie FilmereVestfold og Telemark (Vestfold)
Vestre Toten Barne- og ungdomsteaterInnlandet (Oppland)
Vindeleka Barne- og UngdomsteaterViken (Østfold)Nettside
Vivestad UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)Nettside
Vågan SamfunnshusTroms og Finnmark (Troms)
Våle UngdomslagVestfold og Telemark (Vestfold)
Wang-revyenOslo
WesterdalsrevyenOslo
YNVS-revyenTrøndelag
Ørnes russerevyNordland
Ørsta og Volda BallettskuleMøre og RomsdalNettside
Ørsta Volda filmskuleMøre og Romsdal
Aarhønens Kulturelle teaterTrøndelag
Åsblæst´nViken (Akershus)Nettside
Åsnes TeaterlagInnlandet (Hedmark)
ÅsrevyenViken (Akershus)Nettside